PiA-ZAP Automatyka Przemysłowa

Ogłoszenie nr: 69204, przeglądano: 79 razy.


Dodano: 2017-02-13

Kategoria: pozostałe

PiA-ZAP Automatyka Przemysłowa

PiA-ZAP oferuje zaawansowane usługi dla swoich nabywców. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w Puławach i istnieje w branży od 1993 roku. Zostało założone na bazie Zakładu Pomiarowego funkcjonującego w strukturze Z.A. Puławy S.A. Początkowo obszar aktywności zawierał dozór instalacji pomiarowych oraz remonty aparatury kontrolnej i pomiarowej dla Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. Dzisiaj oferta została poszerzona o usługi projektowania i opracowywania dokumentacji układów automatyki przemysłowej.

Oferta firmy to kompleksowe, bazujące na zaawansowanych technologiach profesjonalne prace z zakresu automatyki przemysłowej i instalacji elektrycznych, realizowania pomiarów fizykochemicznych, prace elektryczne i podtrzymania ruchu.

Firma zatrudnia kompetentnych pracowników, gotowych do oddania swoim interesantom przekrojowej i profesjonalnej obsługi w wyborze trafnych rozwiązań. Niezawodność, terminowość, najlepsza jakość potwierdzona przez nagrody i certyfikaty, szacunek interesantów, obszerna gama artykułów – to najważniejsze atuty firmy.

PiA-ZAP Programowanie PLC – cała oferta przedstawiona jest na stronie WWW. Zachęcamy!

PiA-ZAP Automatyka Przemysłowa
www.piazap.com.pl
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13
24-110 Puławy
Tel: 814731001
E-mail: piazap@piazap.com.plSłowa kluczowe:

automatyka, automatyka przemysłowa, elektryka, inne, inne ogłoszenia, inne usługi, ogłoszenia, pozostałe, pozostałe ogłoszenia, pozostałe usługi, systemy automatyki, usługiKontakt w sprawie ogłszenia:

Artur Cypel
814731001

Wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs